• slider
  • slider
  • slider

Naujienos

OZONOTERAPIJA-NATŪRALUS KELIAS IR JAUNYSTĖS LINK

KUO DAUGIAU Į ORGANIZMĄ PATENKA MEDIKAMENTŲ, KUO DAUGIAU TENKA IŠKĘSTI MEDICININIŲ PROCEDŪRŲ, TUO LABIAU NORISI PASIŽVALGYTI, AR NĖRA KOKIOS AFERNATYVOS TAM ĮSISUKUSIAM APARATŪROS IR VAISTŲ KONVEJERIUI. O GAL ĮMANOMA BENT JAU KUO NORS PAPILDYTI SKIRTĄ GYDYMĄ IR TAIP PAGERIN- TI SAVO ŠANSUS TAPTI SVEIKESNIU? KAIP TIK VIENA TOKIŲ ALTERNATYVŲ GALIMA PAVADINTI GYDYMĄ DEGUONIMI, O TIKSLIAU – OZONOTERAPIJA

OZONAS IR JO UNIKALIOS SAVYBĖS

Ozonas - vienos svarbiausių stratosferos dujų, apsaugančios mūsų planetos paviršių nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių. Kartu ozoną galima pavadinti natūraliu gamtos antibiotiku. Jis itin veiksmingai spartina deguonies apykaitos ir įsisavinimo procesus audiniuose, turi dezinfekcinį poveikį. Ozono panaudojimo medicinoje pradžia - l Pasaulinio karo metai, kai vokiečių gydytojai išbandė ozoną kaip priešuždegiminę priemonę infekuotoms žaizdoms gydyti. 1979 m. jau įsteigta Tarptautinė ozonoterapeutų medicinos bendrovė. Ozono naudojimas sustiprina gydymui naudojamų vaistų veikimą, leidžia sumažinti dozes arba net apskritai juos pakeičia.

BEVEIK PANACĖJA

Ozonoterapija veiksmingai gydo tokius negalavimus, kaip lėtiniai galvos skausmai, nuolatinis nuovargis, imuniteto nusilpimas. Ozonas atgaivina audinių ląsteles, padidina deguonies kiekį kraujyje, suaktyvina fermentinio sistemų veiklą, greitina medžiagų apykaitą ląstelėse. Kitaip tariant, atjauninamas visas organizmas. Tarp ozonoterapija sėkmingai gydoma ligų - įspūdingas sąrašas įvairiausių susirgimų: virškinamojo trakto, kvėpavimo takų, nervų, širdies ir kraujagyslių sistemos ligos, įvairiausios infekcijos.

OZONOTERAPIJA DIABETUI: RAKTAS Į GERESNĘ GYVENIMO KOKYBĘ

Viena reikšmingiausių ozonoterapijos pritaikymo sričių - diabeto gydymas. Apie jį sutiko papasakoti Vilniuje įsikūrusio Ozonoterapijos centro gydytoja ozonoterapeutė Natalija Priščepionok. Pasak jos, medikai po daugelio tyrimų nustatė, jog ozonas sumažina itin nemalonias diabeto komplikacijas (išeminė širdies liga, apatinių galūnių aterosklerozė, diabetinė retinopatija), padeda kontroliuoti ir pačios ligos eigą. Ozonoterapįja suteikia galimybę pristabdyti II tipo diabeto vystymąsi. Gydytoja tvirtina, jog jų klinikoje dar nėra buvę atvejo, kai gydymas ozonoterapija nebūtų pagerinęs ligonio būklės: pagerėja savijauta, užgyja žaizdos.

Gydant diabetu ozonoterapija, per veną suleidžiama flziologiniozonuoto tirpalo arba taikomos rektalinės deguonies ir ozono mišinio insufliacijos. Ozonas pasižymi ryškiu hipoglikeminiu poveikiu, dėl ko būtina nuolat kontroliuoti glikemiją ir atitinkamai koreguoti insulino arba geriamųjų preparatų dozes. Cukrinio diabeto gydymas ozonu leidžia greičiau pasiekti ligos kompensaciją, aktyvina biochemines reakcijas organizme, skatina glikolizę, gerina audinių oksigenacija. Ozono terapiją galima taikyti tiekjauniems, tiek seniems, net ir tiems, kurie serga sunkia diabeto forma.

Pasak N. Priščepionok, ozonoterapija suteikia galimybę ypač veiksmingai kovoti su viena dažniausių diabeto komplikacijų - diabetine neuropatija. Diabetu sergančius žmones dažnai kamuoja tirpimas, dilgčiojimas, o ilgainiui ir jautrumo praradimas pėdose. Sutrikus maisto medžiagų patekimui į apatines galūnes, sumažėja pėdų jautrumas temperatūrai ir skausmui. Menkiausias įbrėžimas gali atverti itin sunkiai gyjančias žaizdas, kurių užgydyti paprastais medikamentais neįmanoma. Toks “diabetinės pėdos” sindromas gresia net galūnių amputacija. Štai čia ozonas ir atskuba į pagalbą. Veikdamas bakterijas, mikrobus ir virusus, ozonas užgydo žaizdas.

SVEIKATA IR GROŽIS KOJA KOJON

Kosmetologijoje ozonoterapija naudojama itin aktualioms moteriškoms odos problemoms spręsti: atnaujinti veidą, gydyti serijas bei celiulitą. Ozonoterapijos centro kosmetologė Diana Pelakauskienė sutiko mums papasakoti, kaip oda ir jos raukšlės gydomos deguonies ir ozono mišinio injekcijomis. Suleidus ozono, ne tik aktyvuojama lipidų apykaita, bet ir suaktyvinamas natūralus nuosavų energijos atsargų, kitaip tariant - riebalų, perdirbimo mechanizmas. Taigi nyksta raukšlės bei celiulitas, atsikuria raumenų konusas, stiprinama ir tonizuojami visi paveikti audiniai, didda odos elastingumas, gerėja jos struktūra ir; žinoma. išvaizda.

VEIDO KOREKCIJA.

Ozonoterapija gydant raukšles, visų pirma atliekamas veido masažas įtrinant odą augaliniu aliejumi, vėliau į odą suleidžiamas mažos koncentracijos deguonies ir ozono mišinys - tam, kad stimuliuotų epidermio sluoksnio augimą ir kolageno pluošto gamybą. Taip ne tik išlyginamos raukšlės: skaistėja ir veido spalva, paryškėja kontūrai, prireikus galima sumažinti pagurklį, nusvirusias nosies bei lūpų klostes.

MŪŠIS SU CELIULITU.

Geriausių rezultatų galima pasiekti tada, kai celiulito gydymas pradedamas dar ankstyvoje jo stadijoje. Šiuo ateju pakanka keletą kartų suleisti ozono po oda, ir estetinės celiulito problemos nebelieka. Jei celiulitas jau gerokai išvešėjęs, šalia ozonoterapijos į pagalbą prireikia pasitelkti ir kitas priemones: miostimuliaciją, vakuuminį masažą, preso ir ultragarso terapiją, enerosorbciją ir kt.

STRIJOMS NE!

Laikantis tos pačios taktikos, kaip ir gydant celiulitą, galima sėkmingai gydyti ir dažniausiai po gimdymo moterims pilvo, šlaunų ar krūtinės srityje atsiradusius sutrūkinėjusio poodinio sluoksnio ruožus - serijas. Suleidus ozono po oda, poodiniuose sluoksniuose stimuliuojami oksidavimo procesai, pagerėja energijos tiekimas į ląsteles ir strijos palengva išblunka, mažėja arba netvisiškai dingsta.

Medicinos klinika “NEOZON”

Medicinos klinika “NEOZON” - viena iš geriausių privačių medicinos klinikų Lietuvoje, čia Jūsų laukia kvalifikuoti šeimos gydytojai, kurie užsiima ligų profilaktika, ir jų gydymu. Medicinos centre konsultuoja didelę patirtį turintys gydytojai specialistai. Laukiame Jūsų